Події4 серпня 2018

«Янівська висота» і музей козацтва в Германівці

Наступної суботи, 4 серпня, відбудеться поїздка велоспільноти до меморіального комплексу «Янівська висота», що у Семенівці, та музею козацтва в Германівці. Їдемо із дітками, тому велосипедна частина маршруту буде скороченою і почнеться від Григорівки. Загалом, 14 км. Асфальт. Темп візьмемо повільний, щоб було комфортно наймолодшим учасникам. До Григорівки і назад з меморіального комплексу в Обухів повезе автобус. Але якщо серед дорослих будуть охочі проїхати більше, вони зможуть стартувати раніше, щоб потім приєднатися до основної групи. Або поїхати своїм ходом назад. Також можна буде провести додому наших друзів з міста Ржищів — представників спільноти «Rzity Nomads», які прийматимуть участь у заході.

Пушка Д-40 на Янівській висоті
Пушка Д-40 на Янівській висоті
БРДМ
БРДМ
БМП
БМП

Збираємось о 10:00 біля веломагазину «Veliki.ua» (вул. Київська, 111А). Там за потреби можна буде скористатись послугами механіка, взяти в оренду велосипед. Відправляємось о 10:15. У музеї козацтва будемо орієнтовно о 12:00 і десь годину в ньому триватиме екскурсійна програма. На Янівській висоті — до 14–15 години.

Зверніть увагу! Необхідно буде підписати заяву на участь і тим самим погодитись із правилами. Поїздка дитяча, але діти мають бути із дорослими, які за них несуть повну відповідальність. Дорослі самостійно дбають про справність свого та дитячого велосипеда, про безпеку, відповідність одягу, питну воду і харчування. Дорослих без дітей теж приймаємо. Витрати на транспорт та екскурсію покриємо з фонду спільноти.

Координатор — Юрій Апостол, (067) 192-73-65.

Реєстрація  Прийом заявок завершено.