Події29 червня 2018

Поїздка до «Парку Київська Русь»

29 червня, у п'ятницю, їдемо із дітками до «Парку Київська Русь» в Копачеві. Там у цей час проходитиме Фестиваль культури та історії XIV-XV ст. «Ruthenica medievalis» (див. програму). Велосипедами подолаємо лише частину шляху по затишній ґрунтовій дорозі від Старих Безрадичів до парку. Це не більше 10 км. Темп повільний, щоб було комфортно наймолодшим учасникам. До Безрадичів і назад з парку в Обухів повезе автобус.

Зверніть увагу! Необхідно буде підписати заяву на участь і тим самим погодитись із правилами. Поїздка дитяча, але діти мають бути із дорослими, які за них несуть повну відповідальність. Дорослі самостійно дбають про справність свого та дитячого велосипеда, про безпеку, відповідність одягу, питну воду і харчування. Витрати на транспорт та дитячі квитки у парк будуть покриті з фонду спільноти. Прохання тільки взяти учнівські посвідчення чи свідоцтва про народження діток, щоб ми не переплачували зайвого. Дорослим без дітей теж можна долучитись.

Збираємось о 10:00 за адресою вул. Київська, 111А (біля веломагазину «Veliki.ua»). Там за потреби можна буде скористатись послугами механіка, взяти в оренду велосипед. Відправляємось о 10:10. У парку маємо бути до 12. Відкриття фестивалю — о 14:00. До цього часу відпочиваємо, їмо, оглядаємо цікавинки. Час відправлення додому можна буде обговорити на місці, але орієнтуємось на 15-16 години. Мапа маршруту (велосипедна частина позначена жовтим кольором).

Координатор — Юрій Апостол, (067) 192-73-65.

Реєстрація  Прийом заявок завершено.

Фото з сайту парку
Фото з сайту парку