Події15 вересня 2018

Дитячі велоперегони «Ми — чемпіони!»

Запрошуємо юних велосипедистів прийняти участь у велоперегонах «Ми — чемпіони!», що відбудуться в Києві, у парку Дубки, 15 та 16 вересня. У перший день змагатимуться гонщики на велосипедах та біговелах віком від 3 до 6 років, у другий — від 7 до 10 років включно. В одному заїзді беруть учать не більше 10 учасників. Групи формуються за віком, полом, видом транспорту та діаметром коліс. Змагаються за розкладом. Усі отримають заохочувальні призи, медалі та грамоти. Будуть і позатрасові розваги, тренінги, конкурси. Подробиці — на сторінці заходу у Фейсбуці і на сайті організаторів.

Фото зі сторінки заходу у Фейсбуці
Фото зі сторінки заходу у Фейсбуці


«Вело-Обухів» долучається як партнер, забезпечує безкоштовну реєстрацію для учасників обухівської команди і організовує їх перевезення разом із велосипедами. Щоб приєднатися до нашої команди необхідно зареєструватись на сайті організаторів і, обов'язково, у нас на цій сторінці (шукайте нижче кнопку «Реєстрація»). Це варто зробити завчасно, щоб ми встигли вирішити усі організаційні питання. Хто не встигне зареєструватись у організаторів, зверніться до нашого координатора (контакти — нижче). Допоможемо.

Про час та місце збору в Обухові повідомимо персонально кожному учаснику команди коли будуть сформовані групи.

Зверніть увагу! Необхідно буде підписати заяву на участь і тим самим погодитись із правилами. Велосипеди та шоломи у учасників мають бути свої. Змагання дитячі, але діти мають бути із дорослими, які за них несуть повну відповідальність. Дорослі самостійно дбають про справність велосипеда, безпеку, відповідність одягу, питну воду і харчування.

Координатор — Юрій Апостол, (067) 192-73-65.

Реєстрація  Прийом заявок завершено.