Події25 листопада 2018

Тренінг з надання невідкладної домедичної допомоги

25 листопада, у неділю, інструктори і волонтери громадського об'єднання «ДУБ / Долю України Будуй» та ГФ «Самооборона Обухівщини» проведуть в Обухові безкоштовний тренінг з надання невідкладної домедичної допомоги. Курс базовий, але з ухилом на травми й інші критичні для здоров'я ситуації у спорті, туризмі, під час активного відпочинку. Його буде вкрай корисно пройти усім, хто організовує дозвілля дітей, змагання, групові спортивно-оздоровчі заходи, а також тим, хто регулярно у таких заходах приймає участь.

Тренінг у одній з сільських шкіл
Тренінг у одній з сільських шкіл


Будемо вчитись швидко і адекватно оцінювати стан потерпілого, проводити серцево-легеневу реанімацію, рятувати від задухи і захлинання, судом, теплових ударів і опіків, допомагати при втраті свідомості, забиттях, переломах та відкритих ранах. Тривалість — 4 години. Окремо також планується тема кровотеч, які цього разу пройдемо поверхнево.

Зверніть увагу! Кількість місць обмежено, попередня реєстрація — обов'язкова. Координатор — Юрій Апостол, (067) 192-73-65. Збір о 13:00 на 2-му поверсі будинку культури біля міської ради (вул. Київська, 12).

Реєстрація  Прийом заявок завершено.

Станом на 11:30, 25 листопада, усім зареєстрованим надіслане підтвердження (у першу чергу на електронну пошту, якщо вказана). Хто не отримав підтвердження, зв'яжіться із координатором, будь ласка. Вільні місця ще в наявності.