Події30 вересня 2017

Відкрите тренування з водіння велосипеду для дітей

Під враженнями від міських велозмагань серед учнів ми вирішили влаштувати і для молодших діток подібний захід. Тільки не у формі змагань, а як відкрите тренування. Перемагати треба буде не інших, а себе. Кількість заїздів не обмежуватимемо, щоб кожний учасник вдосталь насолодився процесом, навчився оминати перешкоди і вдало подолав запропоновані траси. Одна траса — на твердому покритті, біля джерела за податковою, на ній розвиватимемо навички фігурного водіння велосипеда. Інша — у гарному дубовому гаю на горі біля Нещерова, там по стежкам між деревами опановуватимемо тріал. Участь, безкоштовна, потрібно тільки попередньо зареєструватись.

Зверніть увагу, що між локаціями 2,5 км, тож, бонусом учасники отримають ще й велопрогулянку. Але діти обов’язково мають бути із дорослими, які самостійно нестимуть відповідальність за безпеку дітей, справність велосипедів, харчування, тощо. Для допуску дорослі повинні підписати згоду із правилами. Правила стандартні, як і для інших наших дитячих заходів.

Тренування відбудеться у суботу, 30 вересня. Збираємось о 10:00 на вході у ліс біля Миру, 16. Координатор — Юрій Апостол, (067) 192-73-75.

Реєстрацію завершено.

Юрій Апостол