Події9 вересня 2017

Дитяча велопрогулянка у Нещерів

У суботу, 9 вересня, запрошуємо діток та їх батьків на незабутню дитячу велопрогулянку до Нещерова. Чудові краєвиди, безпечні дороги приватним сектором та лісовими стежками, гарне озеро та джерела із смачною питною водою, монастир, молочна ферма. Багато пагорбів! Але досвід попередніх поїздок цим маршрутом показав, що і діти віком від 4-5 років за допомогою дорослих легко долають усі підйоми. Ну а позитивні емоції від корівок, дзвонів на монастирі та спілкування з однодумцями, перекривають втому і учасникам хочеться повторити пригоду (див. звіти про першу та другу дитячі поїздки у Нещерів в 2012 році, відгуки). Для тих, хто встиг злякатися пагорбів — не лякайтесь — за потребою, щоб перепочити або перекусити, будемо робити зупинки. Нікого не залишимо. Під час зупинок діти зможуть пограти і прийняти участь у конкурсах.

Для участі необхідно обов'язково зареєструвати дитину та дорослого, який буде її супроводжувати, підписати згоду із правилами. Зверніть увагу, що незважаючи на інструктаж, який ми проведемо перед поїздкою, дорослі несуть повну відповідальність за безпеку своїх дітей. Вони мають потурбуватися про справність велосипедів, наявність захисту (шолом, рукавички, тощо), відповідність одягу до погодних умов, харчування.

Збираємось о 12:00 біля скейт-парку, що за Миру, 16. Вирішуємо реєстраційно-організаційні питання, проводимо конкурс на знання правил дорожнього руху для велосипедистів (вони є тут, тут і тут), потім інструктаж і о 12:30 стартуємо. Прийдіть, краще, трохи завчасно. Десятьом зареєстрованим юним учасникам, які першими відмітяться на місці старту, даруємо комплекти мигалок та дзвоники.

Координатор — Юрій Апостол, (067) 192-73-65, yuriyapostol@gmail.com.

Реєстрацію завершено.

Юрій Апостол