Події29 лютого 2020

Фігурне водіння велосипеду на Bike Expo 2020

В суботу, 29 січня, «Вело-Обухів» долучиться до організації «Сімейного велодня» на щорічній виставці велосипедів «Байк Експо». Ми спорудимо технічну трасу для тренування та випробовування навичок з фігурного водіння (велосипед з колесами до 24", біговел, самокат), проведемо художній майстер-клас на велосипедну тематику і розкажемо про наші веломандрівки, а поруч проходитимуть дитячі велоперегони «Ми — чемпіони!», майстер-класи з техніки катання, індивідуальні уроки їзди на велосипеді, навчання діток правилам дорожнього руху та інші активності. Детальніше ознайомитись із програмою «Сімейного велодня» і знайти форми реєстрації на усі заходи можна на сторінці події в «Фейсбуці». А наша форма знаходиться нижче.

Зверніть увагу! Кількість учасників на трасі для фігурного водіння обмежена, саме тому ми проводимо попередню реєстрацію. Реєстрація на місці можлива лише за умови відсутності черги. Також на місці необхідно буде сплатити реєстраційний збір 30 грн. і підписати заяву на участь. Підписана заява означає згоду із правилами. Просимо уважно перечитати і дотримуватись. На трасу допускаються велосипеди з діаметром коліс до 24", біговели та самокати. Вік учасників не обмежується. Усі отримають грамоти і приємні подарунки. Локація працює з 11:00 до 17:00. Вартість входу на виставку для дорослих складає 55 грн при купівлі квитка на сайті або 75 грн на місці. Для дітей вхід безкоштовний.

Керівник локації — Юрій Апостол, (067) 192-73-65.

Згорнути форму

Реєстрація учасників

Це форма для подачі заявки на реєстрацію дитини або декількох дітей, за яких несе відповідальність конкретна доросла особа, також присутня на заході. Форму заповнює дорослий.